Wie is wie?

Patrick Masson: Coördinator
patrick.masson@wvavzw.be
0495 51 93 75

Carine Leire: Vrijetijdswerker Ieper
carine.leire@wvavzw.be
0471 21 00 63
Carine

Jasmien Hautekeur: vrijetijdswerker Spelewijs
jasmien.hautekeur@wvavzw.be
0479 55 59 49                                                                                                                           

Ivo Braem: jeugdwerker Ieper                                                             ivo.braem@wvavzw.be
0478 76 93 30                                                                       Ivo

Pieter Lonneville: vrijetijdswerker Veurne/Diksmuide
pieter.lonneville@wvavzw.be
0478 41 33 03                                                                                                                           

Peter Vermeersch: boekouding
peter.vermeersch@wvavzw.be

Peter

Sarah Trioen: administratie                                                    Sarah

Kathleen Bevernage: voorzitter Raad van Bestuur
0472/83 25 49                                                                                   Kathleen