Wie is wie?

Patrick Masson: coördinator
patrick.masson@wvavzw.be
0495 51 93 75

Carine Leire: vrijetijdswerker Ieper
carine.leire@wvavzw.be
0471 21 00 63
Carine

Melissa Hollevoet: verantwoordelijke Spelewijs en Spelewest                          Melissa.hollevoet@wvavzw.be
0479 55 59 49

Ivo Braem: jeugdwerker Ieper
ivo.braem@wvavzw.be
0478 76 93 30

Pieter Lonneville: vrijetijdswerker Veurne/Diksmuide
pieter.lonneville@wvavzw.be
0478 41 33 03                                                                                                                           

Yarka Neutens: vrijetijdswerker Westkust
yarka.neutens@wvavzw.be

Axelle Rassalle: jeugdwerker
axelle@wvavzw.be
0473 64 43 74

Peter Vermeersch: boekhouding
peter.vermeersch@wvavzw.be

Peter

Sarah Trioen: administratie                                                    Sarah

Kathleen Bevernage: voorzitter Raad van Bestuur
0472 83 25 49                                                                                   Kathleen