Wie is wie?

Patrick Masson: coördinator
patrick.masson@wvavzw.be
0495 51 93 75

Carine Leire: vrijetijdswerker Ieper
carine.leire@wvavzw.be
0471 21 00 63
Carine

Ivo Braem: jeugdwerker Ieper
ivo.braem@wvavzw.be
0478 76 93 30

Pieter Lonneville: vrijetijdswerker Veurne/Diksmuide
pieter.lonneville@wvavzw.be
0478 41 33 03                                                                                                                           

Yarka Neutens: verantwoordelijke Spelewest
yarka.neutens@wvavzw.be

0493/ 08 89 70

Axelle Rassalle: verantwoordelijke Spelewijs en vrijetijdsmedewerker
axelle@wvavzw.be
0473 64 43 74

Peter Vermeersch: boekhouding
peter.vermeersch@wvavzw.be

Peter

Sarah Trioen: administratie                                                    Sarah

Kathleen Bevernage: voorzitter Raad van Bestuur
0472 83 25 49                                                                                   Kathleen